FUNERARIUM''Black Coronation'' (19.2.2019)


Bağımsız Albüm - 2019- Fransa

Fransa'dan Funerarium 2018 yılında kurulmuş tek kişilik bir Atmosferik BM projesi,ilk günden beri yakından takip ettiğim projenin 2019 yılının hemen başlarında çıkardığı ''Black Coronation''albümü ile isminden söz ettireceğe benziyor.

7 parçadan oluşan ve toplam 40 dakikaya yakın olan bu albüm,benden tam not aldı. Albüm kapağı olarakta beni etkilemeyi başardı. Parçalarda klavye kullanımı ile birlikte güçlendirilmiş bir sound bulunuyor.Davul ve gitar uyumuna ,kasvetli birde vokal eklenince gerçekten harika bir bütünlük sağlanmış.

Atmosferik ve karanlık black metal sevenlerin takip etmesini tavsiye edeceğim bu tek kişilik gösteri yeni bir proje olmasına rağmen dinamik ve kendi kulvarında başarılı bir performans ortaya koymuş. Bu albümden anladığımız tek başına olmasına rağmen bu gösterinin ileride daha da ses getireceği gerçeği,kesinlikle tavsiye ediyorum.

7/10


Yazar: Cerberus Hades
  • Currently 2.7/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mevcut puan: 2.7/5 (Toplam 54 oy)


 
Metal East : Nove Kolo 2019 Festival Kritiği   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''   AGONY REIGNS ''Death From Within''   FLAMEN ''Furor Lunae''   CANDLESMASS ''The Doord of Doom''   DARK EDEN ''The Chaos Masquerade''   KAMOS '' Living Without Light''   EXILE ''Unveiling Insanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions