DOWNCROSS ''Mysteries of Left Path'' (1.3.2019)


Saturn Sector Rex Recs- 2019 - Beyaz Rusya

Belarus’un Minsk bölgesinde uyanan dehşetin grubu olan Downcross,black metal çalıyor. 2015’teki demosunun ardından 21 Şubatta kelimenin tam anlamıyla gövde gösterisini yaptığı albümünü çıkarttı !!!!

Gitarlarda Dzmtr, davul/vokal'de ise Idmzr'den oluşan ekip bu albümde 40 dakika boyunca sizlere ne oluyor, ben ne dinliyorum ,vay be ,dedirtecek atmosferi ile bizleri karşılıyor. Hafif bir giriş parçası olan ''Where Illusion Sink'' ile başlayıp, ''Accasual Fire'' ile kafalarınıza inen çekiç darbelerini hissedebiliyorsunuz. Albümün 8 parçalık dehşet etkisi yaratan soundu sizi şoke etmeye yetecek havayı yakalamanızı sağlıyor. İlk albümleri olmasına rağmen enstruman kabiliyetleriyle dikkat çekmeyi başaran Downcross kısa zamanda isminden söz ettireceğe benziyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bu albümü aşağıdaki linkten dinleyip sizde aynı şeyleri hissedebilirsiniz?

7,50/10


Yazar: Cerberus Hades

 
Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''   ORGANECTOMY ''Existential Disconnect''   RAVAGER ''Thrashletics''   POSSESSED ''Revelations of Oblivion''   FORGOTTEN ''Of Past And Passion''   DEUS MORTEM ''Kosmocide''   ROCK HARD FESTIVAL 2019  KRİTİĞİ   HELEVORN ''Aamamata''   WINDSWEPT ''The Onlooker''   ATTIC ''Sanctimonious''   THE SCARS IN PNEUMA ''The Path of Seven Sorrows''   DEITY ''Evil Seed of Life''   WHISKEY RITUAL ''Black Metal Ultras''   DESERTED FEAR ''Drowned By Humanity''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions