Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity'' (11.9.2019)


Kendi İmkanlarıyla Çıkmış Kayıt - 2019 - Türkiye

İstanbul Death Metal için üretmeye devam ediyor! Human Deformation, dört kişilik kadrosuyla nefreti, pisliği ve hastalığı her yoldan insanlığa salan; heyecan verici bir Slam/Brutal Death Metal örneğini piyasaya sundu. Human Deformation, Apocalypse Of Putrid Humanity isimli ilk çalışmasını bir label bağlantısı olmadan, kendi imkanlarıyla 14 Temmuz’da piyasaya çıkardı ( EP’ye Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.). EP’de toplamda 6 parça bulunuyor, 3 dakikayı nadiren geçen parçalar tarzın gereği yeterli uzunlukta tutulmuş, toplamda neredeysea 17 dakikalık şahane bir Slam/Brutal ziyafeti.

Ep bir korku filmi sample’ını intro olarak alan, Post Apocalyptic Popcorn Massacre ile açılıyor. Eğer gerçek bir Slam hastasıysanız, ilk parçayla birlikte sizi olduğunuz yere çivileyecek davulları ve gitar rifflerini çok seveceksiniz. Konser performanslarında seyircinin belini kıracak, pit circle da yeterli kemiğin kırılmasına vesile olacak olan gitarlar çok gaddar. Vokallere ayrıca bayıldım, Enes çok iyi iş çıkarmış kendisini bu vesile ile tebrik etmesem olmaz. Özellikle Blunt Laceration ve Epidermodysplasia Verruciformis´te ki performansı çok iyi. Brutal ve Guttural growling performanslarıyla ard arda tokat yerken ansızın gelen Scream vocal değişimleri çok leziz.

Kayıt kalitesine gelirsek; her enstrümanın net duyulduğu, her bir elemanın performansının net anlaşıldığı ve gayet iyi balans yakalandıkları bir kayıt olmuş. Gitar tonları belki biraz daha pes olabilirdi; ama bu tamamen kişisel görüşüm bu tarzı sevenleri EP’yi dinlerken rahatsız edeceğini sanmıyorum.

Buyurun size İstanbuldan yepyeni cillop gibi Slam/Brutal ziyafeti. EP’yi fiziki olarak çıkardılar mı bilmiyorum; ama eğer varsa gördüğünüz yerde alın, online ortamda abanın indirin dinleyin.


7/10Yazar: Prometheus

 
Dødsfall - ''Døden Skal Ikke Vente''   A Secret Revealed ''Sacrifices''   Nile ''Vile Nilotic Rites''   1349 ''The Infernal Pathway''   Tagraht ''Nihilistic Catharsis''   Grafvitnir ''Venenum Scorpions''   Horrocious ''Depleted Light and the Death of  Uniqueness''   Deserted Fear  ''Drowned by Humanity''   Mayhem ''Daemon''   Vltimas '' Something Wicked Marches In''   Visceral Disgorge ''Slithering Evisceration''   Thrashfire''Into the Armageddon''   Nihil Kaos / Djevelkult / Kyy ''Kult of Kaos Serpent''   Orbstruct ''Phobos Rising''   Sumgzeit - ''A Death of You''   Nunslaughter/Hatevömit Split   Human Deformation - ''Apocalypse Of Putrid Humanity''   Gorebringer - A Craving For Flesh   Misþyrming ''Algleymi''   Mgła ''Age of Excuse''   TIRAN ''Apocalyptic Tales''  


 

FacebookTwitterRssSitemize Link VerinİletişimBaşa Dön
Contents - Czell Labs&Solutions